Τώρα είναι Τρί Δεκ 12, 2017 9:38 pm
Σύνδεση

Λίγη βοήθεια παρακαλώ με τις κατευθύνσεις

Γενική συζήτηση, συμβουλές, απαντήσεις σε απορίες και προσωπικά θέματα για το Feng Shui για όλα τα Εγγεγραμένα Μέλη.

Δημοσίευσηαπό Elthefox » Πέμ Αύγ 17, 2017 1:34 pm

Γεια σας,έχω μπερδευτει πολύ από το φένκ σουί.Έχω κάποιες αποδείξεις οτί οι ευνοίκες κατευθύνσεις λειτουργούν λαμβάνοντας υπ οψη ανθρώπους απ τον περίγυρο μου.Για παραδειγμα δεν μπορώ να καταλάβω πως προσδιόριζεις την κύρια πόρτα μιας γκαρσονιέρας.Ζούσα σε μια γκαρσονιέρα που ενεργοποιήσε τον ρομαντικό μου τομέα και δεν ξέρω πως;εφόσον κοιτώντας έξω προς το διάδρομο με πυξίδα αντιμετώπιζα την ανατολή 3.Έχω αριθμό κούα 8 αρά η ρομαντική μου κατευθύνση είναι η δύση!Εκτός κι αν μια γκαρσονιέρα/δώμα θεωρειται δωμάτιο και η συγκεκριμένη βρίσκεται στο δυτικό τομέα της πολυκατοικίας και της κύριας εισόδου αρα ενεργοποιηται η Δυση ή επειδη η γανκ μεριά του κτηρίου κοιτά τη δύση 3.Αν δε γίνεται να μου απαντήσει κάποιος τουλάχιστον αν μπορείτε θα θελά να μου προτίνετε μερικά χρήσιμα βιβλία γιατί εδώ που μένω είναι δυσκολό να βρώ κάποιον γνώστη που να μου λύσει απορίες.
Elthefox

Επιστροφή στο Feng Shui Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 κανένας με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 23 την Παρ Σεπ 26, 2008 12:58 pm

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Login Form